besta-temizlikbesta-temizlik

Biz kimiz?

BESTA TEMİZLİK HİZMETLERİ 2008 YILINDA HİZMET VERMEYE BAŞLAMIŞ , HİZMET VERDİĞİ İLK ZAMANLARDAN BU ZAMANLARA KADAR ; SEKTÖRÜNDE HIZLICA İLERLEME KAYDETMİŞ , SEKTÖRÜN ÖNDE GELEN VE ARANAN İSİMLERİNDEN OLMAYI BAŞARMIŞ BİR FİRMADIR.
KURUCUMUZUN DAHA ÖNCEKİ YILLARA AİT EDİNDİĞİ İŞ TECRÜBESİ VE BİRİKİMLERİ SAYESİNDE ELİT , KALİTELİ , ARANAN VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ODAKLI BİR FİRMA HALİNE GELMİŞTİR. BESTA TEMİZLİK HİZMETLERİ EN KÜÇÜK M2 ALAN TEMİZLİĞİNDEN ,EN BÜYÜK M2 ALAN TEMİZLİĞİNE KADAR VERDİĞİ TÜM HİZMETLERİNDE TİTİZLİK ÖLÇÜSÜNE HER ZAMAN DİKKAT ETMİŞ MÜŞTERİ , MEMNUNİYET . REFERANS KAVRAMLARINI KENDİNE İLKE EDİNMİŞ BİR FİRMADIR.

BESTA TEMİZLİK HİZMETLERİ KULLANDIĞI TÜM ÜRÜN SEÇİMLERİNDE KİMYASALLARINA UYGUN ÜRÜN TERCİHİNDE BULUNMAKTADIR. FİRMAYA AİT TÜM MAKİNA VE EKİPMANLAR SON TEKNOLOJİK ÜRÜNLER TAKİP EDİLEREK SEÇİLMEKTEDİR. BESTA TEMİZLİK HİZMETLERİ PERSONEL SEÇİMLERİNDE HER ZAMAN BELLİ BİR TAKIM KRİTERLERİ BAZ ALMIŞTIR .ÇALIŞAN VE ÇALIŞACAK OLAN PERSONELLERİN , FİRMANIN YANSIYAN YÜZÜ DÜŞÜNCESİYLE HAREKET EDEREK , PERSONEL SEÇİMLERİNDEKİ İLKELERİNDEN ASLA TAVİZ VERMEMEKTEDİR.
BESTA TEMİZLİK HİZMETLERİYLE DAHA İLK TANIŞMA AŞAMASINDA ; GEREK MÜŞTERİ TEMSİLCİ KADROMUZ , GEREKSE OFİS ÇALIŞANLARIMIZ TARAFINDAN , TÜM MÜŞTERİLERİNE GEREKLİ İTİNAYI GÖSTEREREK HİZMET , KOŞULLAR , BİLGİLENDİRME , FİYATLANDIRMA HAKKINDA GEREKLİ YÖNLENDİRMELER YAPILARAK 7/24 SİZLERİN HER DAİM HİZMETİNDEDİR.
BESTA TEMİZLİK HİZMETLERİ KURULUŞUNDAN BU YANA; RESMİ VE ÖZEL BİR ÇOK KURUM KURULUŞLARLA ÇALIŞMA İMKANI SAĞLAMIŞ . KENDİNE AİT ÇİZDİĞİ YOLDA ÇOK SAĞLAM REFERANSLARA SAHİP OLMAYI BAŞARMIŞ BİR FİRMADIR.
BESTA SON YILLARDA YAPTIĞI TÜM ARAŞTIRMACI ÇALIŞMALARINDAN SONRA ARTIK NET BİR ŞEKİLDE ;
BESTA KUSURSUZ HİZMET DEMEK
BESTA SORUNSUZ HİZMET DEMEK
BESTA KALİTELİ HİZMET DEMEK
SÖZCÜKLERİNİN ALTINA KESİN OLARAK İMAZSINI ATMIŞ BİR FİRMADIR….

Mutlu Müşteri

Günlük ziyaretçi

Müşteri Değerlendirmesi

Profesyonel Çalışan