besta-temizlikbesta-temizlik

Firmamız olarak her türlü bina, hastane, plaza ve iş yerlerinde dış cephe ve kapalı alanlarda bulunan iç-dış, ara camlarını uygun ekipmanlar ile gerektiğinde de asansör veya vinç yardımı ile temizlenmesinde hizmet vermekteyiz.

Çalışmaya başlamadan önce silinmesini istediğiniz işler için bir ön çalışma yapmaktayız. Bu ön çalışmada kullanılacak malzeme ve ne kadar sürede bitirilebileceğinin fizibilitesini siz değerli müşterilerimize bildirmekteyiz.

Kullandığımız en önemli ekipman, askı iskele olarak bilinen dış cephe asansörüdür. Bu ekipman ile çok yüksek konumdaki binaların camlarını hızlı ve kısa sürede silebilmekteyiz.

Çalışanlarımızın güvenliği bizim için önemlidir. Çalışanlarımız mali mesuliyet sigortası ile güvence altına alınmışlardır. Yüksekte çalışan personelimizin her biri bu iş için eğitim ve sertifika almış uzman kişilerden oluşmaktadır.

İş yeriniz, ofisiniz veya eviniz hiç fark etmez. Dış cephesi camla kaplı her alanda çalışmak için uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz. Bu kaliteden faydalanmak için bizimle irtibata geçiniz.