besta-temizlikbesta-temizlik

Ev temizliğinde deneyimli ve bilgili uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz. Ev temizliğinin zor ve sıkıcı bir iş olduğunu biliyoruz. Sizin bu yükünüzü hafifletecek, güleryüzlü ve çalışkan ekibimizle sizlere yardımcı olmak için çalışıyoruz.

Ev temizliği konusunda yaptığı işte garanti veren ve müşteri memnuyitini ön planda tutan firmamız, bu alanda sizlere en iyi hizmeti sunmak için sadece alanında uzmanlışmış bir kadro ile çalışmaktadır.
Temizliğimiz isteğinize ve evinizin konumuna göre; boş/dolu ev temizliği, yazlık/kışlık ev temizliği, inşaat sonrası ev temizliği, sel baskını sonrası ev temizliği, yangın sonrası ev temizliği, boya badana sonrası ev temizliği, dubleks ev temizliği gibi sizlerden gelen taleplere göre şekillenen bir temizlik anlayışına sahibiz. İstekleriniz doğrultusunda temizliğin yapılacağı yere göre malzeme ve ekipmanımızla sizlere hizmet vermekteyiz. Temizliği yapılacak her alan için farklı ekipman ve hijyen malzemelerimiz mevcuttur.

Size kalan tarihi ve günü belirleyip bizimle irtibata geçmek. Daha sonrasında pırıl pırıl evinizin keyfini çıkarabilirsiniz.